Hakkımızda

Qen Özbek Alyans

1992 yılında başlayan “Üretim” yolculuğumuzda, çıtayı her gün biraz daha yukarıya taşımanın sorumluluğu ile hareket etmekteyiz. Tüm çalışmalarımızın vazgeçilmez ilkesi olan dürüstlükten, insana yatırım ve saygıdan asla vazgeçmedik. Her gün değişen global dünyanın getirdikleri ve daha da küçülen dünyada, Markamızın ürettiği alyans ürünlerini mağazalara ulaştırmak olduğunun bilincinde bir firma olarak hareket etmekteyiz.

Sektörümüzün yeni teknoloji ve trendleri yakından takip eden firması 'Qen Özbek Alyans' müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetinin meyvelerini toplamaya devam ediyor.

Başarımızın sırrı, deneyimli kadromuz ile müşterilerimizi İş Ortaklarımız gibi benimsemektir. Güler yüzlü kaliteli bir hizmet sunmak temel ilkemizin başında geliyor. İnanmak ve inandığımız yolda çizgimizi bozmadan, ahilik kültürünü kaybetmeden en son teknoloji ile donatılmış üretim ağına sahip fabrikamızda hedeflerimize koşar adım yürümekteyiz. Değişen koşul ve trendleri yakından takip ederek, müşterilerimizin memnuniyetini artırırken, tüketicinin tercihlerine göre şekillenen sektörde ihtiyaçlarına da yanıt vermekteyiz.
 

Yaptığımız ve yapacağımız tüm işlerde güçlü markamız Qen Özbek Alyans, Kuyumculuk sektöründe gelişen tüm öncelikleri ve yenilikleri takip ederek büyümeye sizlerin de destekleriyle devam edecektir.

 

Kep Hesap Sahibi: Qen Özbek Alyans Kuyumculuk Limited Şirketi
Kep Tüzel No: 181705
Kep Hesap Adresi: [email protected]
Kep Hesap No: 243949116

Yükleniyor...