Gizlilik Sözleşmesi

qenozbekkuyumculuk.com, öncelikle müşterilerine güvenli bir alışveriş ortamı sağlamayı ilke edinmiş bir alt yapı kullanarak, aşağıdaki gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar.
E-posta adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacaktır. Sadece belirli zamanlarda qenozbekkuyumculuk.com ile ilgili tanıtım ve bilgilendirmelerde kullanılacaktır.
Bize verdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer müşteriler, kişiler ya da tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır.
Kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamamakla birlikte bu tür bilgileri hiçbir zaman sizden istemeyecektir. Bu bilgiler sadece ödeme sayfasında, bankadan ödeme onayı alımında kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileri, yüksek güvenlik şartları (256 bit SSL şifresi ile şifrelenerek) altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir. qenalyans.com (Qen Özbek Alyans),4077 sayılı “Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun” hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

Güvenlik Politikamız: Sitemizde kredi kartı işlemleri için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Ziyaretci Haberleşme Güvenliği: Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL şifreleme standardında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sırada sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığı, ödeme sayfasına erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http:// biçiminde değil, " https:// biçiminde biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının (browser) sağ alt köşesinde veya adres çubuğunda kilit ikonu da yer almaktadır.

Banka Haberleşme Güvenliği: Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmekte olup hiçbir bilgi (kullanıcı ve sipariş dışında) sunucu/sistemde saklanmamaktadır.

İç Veri Güvenliği: Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan yüksek güvenlikli Banka Sanal POS sistemine e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.
Yükleniyor...